opp
KRS 0000003647
opp
KRS 0000178876
artykuł

Kajak Jamboree, 2 marca 2019, Gdynia

27 lutego 2019 min
(galeria fotografii)

Kajak Jamboree https://www.facebook.com/KajakJamboree/, to spotkanie sportowców, wyczynowców, amatorów, podróżników, ekologów, freestylerów..., wszystkich których łączy woda i to co w niej i na niej pływa. W programie pokazy wyjątkowych filmów, galeria zdjęć, konkursy i fantastyczne nagrody, np. ekstremalne spływy kajakowe czy przeloty paralotnią.

Kajak Jamboree https://www.facebook.com/KajakJamboree/, to spotkanie sportowców, wyczynowców, amatorów, podróżników, ekologów, freestylerów..., wszystkich których łączy woda i to co w niej i na niej pływa. W programie pokazy wyjątkowych filmów, galeria zdjęć, konkursy i fantastyczne nagrody, np. ekstremalne spływy kajakowe czy przeloty paralotnią.

Na imprezie wystąpią też specjalni goście np. Olek Doba największy polski kajakarski podróżnik, wielokrotnie pokonujący Atlantyk w samotnych wyprawach, czy Dominik Dobrowolski, kajakarz i ekolog, wspierający działania Koalicji Ratujmy Rzeki, który posprzątał już ponad 5 tys km szlaków wodnych, płynąc w swoim kajaku. Kajak Jamboree: największe kajakarskie spotkanie w Polsce, polecam, zapraszam i do zobaczenia. A dla każdego, kogo spotkam 2 marca w gdyńskim Uchu, mam drobny upominek , symboliczny breloczek: Recykling Rejsy czyli STOP dla zaśmiecania wód! - zachęca do udziału Dominik Dobrowolski .

Gdynia, 2 marca 2019 https://kajakjamboree.pl/

PROGRAM

14:00 Rozpoczęcie imprezy

14:15 For The Love

15:20 Kayaking the Aleutians

16:20 Przerwa

16:50 Blok konkursowy 1

17:50 Przerwa

18:30 Blok Konkursowy 2

19:30 Przerwa

20:00 Prezentacje

20:55 Ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców

21:00 Losowanie nagród dla publiczności i zakończenie imprezy

min

tytul: Kajak Jamboree za namitytul: Jak wygląda Przekop Mierzei z kapitańskiego mostka?tytul: Głosowanie na EkoWalentynki do 8 marca!tytul: Przekop Mierzei: jak za jednym zamachem zaszkodzić Przyrodzie, stracić dużo pieniędzy i nie uzyskać nic w zamiantytul: Eko-Inspiracja 2018. Plebiscyt.tytul: Orły przednie w Tatrachtytul: Rekuperacja zamiast oczyszczaczy!tytul: Alarm smogowy w miastach
view_list  inne artykuły z tematu artykuł:
mh

Najlepsza ekoakcja w 2018!

Zakończyło się podliczanie głosów w ogólnopolskim internetowym plebiscycie "EkoInspiracja 2018"... .
mh

Spływ "Trzech Zapór" i sprzątanie Soły

Spływ "Trzech zapór". 29-30 czerwca. Rzeka Soła. 1 dzień, kajakowanie po jeziorach zaporowych. 2 dzień, rozpoczyna się szybki nurt i przed nami 30 km rwącej, górskiej rzeki.
mh

Gołdapa, Sapina, Rospuda -posprzątane!

Recykling Rejs – 3 rzeki! W piątek była rzeka Gołdapa, w sobotę Sapina, a w niedzielę Rospuda! Recykling Rejs zawitał na Mazury i Suwalszczyznę, gdzie hasło tegorocznej edycji „Stop dla zaśmiecania środowiska wodnego – każdy może pomóc” było realizowane w praktyce w dniach 7-9 czerwca. Podczas całodziennych akcji wolontariusze z Gołdapi i okolic w kajakach patrolowali i sprzątali wody i brzegi tych rzek.

mh

EkoJanosik wybrany!

Wszystkie ręce do wioseł (jak na zdjęciu)! Recykling Rejsy zdobyły główną nagrodę „EKOJANOSIK – Zielona Wstęga Polski” przyznaną przez Krajowę Radę Ekologiczną . Gala Laureatów oraz wręczenie nagród odbyła się w trakcie III. Międzynarodowego Forum Energetyka, Transport i Środowisko EKOTRENDY, 5 czerwca w Światowym Dniu Ochrony Środowiska Naturalnego, w Krakowie.

mh

Co mają wspólnego Greta Thunberg i upadek CDU w Niemczech?

Premier Nadrenii Północnej Westfalii odpowiada

pokaż więcej touch_app
link terra
Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.